Advertisements   
   

The Complete Quantum Computing Course

Advertisements   
   

Herkese Merhaba,

Udemy’de 250.000‘den fazla öğrenciye Yazılım, Mobil Uygulamalar ve Siber Güvenlik konuları üzerine eğitim veriyorum. Aynı zamanda mezunu olduğum Boğaziçi Üniversitesi’nde Mobil Geliştirme’ye Giriş dersi veriyorum. Ayrıca eğitim ve mobil oyun alanlarında hizmet veren Academy Club ve Pera Games‘in kurucu ortağıyım.

Advertisements   
   

Mesleğiniz ve eğitiminiz ne olursa olsun programlama öğrenmeye bir şans vermeniz gerektiğine inanıyorum. Yıllar geçtikçe dünyamızda kod yazıp okuyabilenlerin oranı hızla yükseliyor. Siz de eğer ileride dijital çağı yakalayan ve hatta yön veren bir birey olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz!

Eğer aklınızda çok iyi bir mobil uygulama fikri varsa, hayallerinizin peşinden koşuyorsanız, iyi bir geliştirici olarak iş sahibi olmak istiyorsanız, siber güvenlik uzmanı olma yoluna girme niyetindeyseniz  veya sadece teknoloji çağında bir adım daha önde olmak istiyorsanız artık daha fazla beklemenize gerek yok. 250.000’den fazla kişiden 5 üzerinden 4.6 ortalama puan almış eğitimlere kayıt olup hemen başlayabilirsiniz.

————————————————————————————————————————-

Hello Everyone,

I train more than 250.000 students on Udemy on Development, Mobile Applications and Cyber Security.

I am an instructor in Bogazici University, the college that I’ve graduated back in 2010. I am also co-founder of Academy Club and Pera Games companies that serve in training and mobile game industry respectively.

I believe regardless of your background and your current job; you have to give programming a chance. Code literacy grows disproportionately every year. If you don’t want to be outdated digitally in the following years you have to do your best.

If you have a very good mobile application idea, if you want to follow your dreams, if you want to have a good job as a software developer, if you want to become a cyber security specials or if you just want to learn about programming you should not wait anymore. You can enroll the best courses which received 4.6 rating out of 5 right now.

The Complete Quantum Computing Course, Free Tutorials Download

Download The Complete Quantum Computing Course Free Tutorials Direct Links

Go to Download Tutorials Page Go to HomePage Tutorials

Password : freetuts.download

Author: Ho Quang Dai

I am Ho Quang Dai, from Vietnam – A country that loves peace. I share completely free courses from major academic websites around the world. Hope to bring free knowledge to everyone who can’t afford to buy


Related Courses

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Report Link Die

Please provide the most detailed information, we will re-upload as soon as possible